banner
Aktualności

aktualnosci
Galeria

galeria
Wideo

wideo
Plan Zajęć

plan
Kontakt

kontakt
banner
» Projekty edukacyjne
» Opec

Dzień 13.11.2017 roku na długo pozostanie w naszej pamięci. Byliśmy na wycieczce zawodoznawczej w OPEC – INEKO i OPEC – BIO.  Uczestniczyliśmy w „Lekcji o cieple”, a także zwiedziliśmy zakład.


» 11 listopada 2017

11 Listopada - to ważne dla nas święto, bo odzyskała Polska Niepodległość ! Uczciliśmy święto akademią, recytując patriotyczne wiersze i śpiewając pieśni.


» Centrum Edukacji

Akcja zbierania kasztanów i żołędzi dla zwierząt z Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu została zakończona. 09.11.2017 roku nastąpiło przekazanie ww. kasztanów. Otrzymaliśmy podziękowania. Najwięcej kasztanów i żołędzi zebrała klasa II c. Gratulujemy

1.     Akcja zbierania kasztanów i żołędzi dla zwierząt z Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu została zakończona. 09.11.2017 roku nastąpiło przekazanie ww. kasztanów. Otrzymaliśmy podziękowania. Najwięcej kasztanów i żołędzi zebrała klasa II c. Gratulujemy !

» Yasumi

07.11.2017 roku uczestniczyliśmy w lekcji pokazowej w Instytucie YASUMI w Grudziądzu. Zajęcia prowadziła pani kosmetolog i menadżer. Forma zajęć bardzo nam odpowiadała. Dowiedzieliśmy się jak prawidłowo dbać o nasz wygląd, a także jak zdrowo się odżywiać, aby wyglądać atrakcyjnie. Atmosfera podczas całego naszego pobytu w Instytucie wpłynęła na nas relaksacyjnie.

» Zbiórka kasztanów

Nasi uczniowie aktywnie włączyli się w zbiórkę kasztanów i żołędzi dla zwierząt z Centrum Ekologii w Grudziądzu. Każda klasa chce zebrać jak największą ilość, aby wspomóc zwierzęta. Akcja wciąż trwa. Zachęcamy do udziału. Czekają na zwycięzców atrakcyjne nagrody

» Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.