» Dzień Bezpiecznego Internetu

7 lutego (czwartek) w naszej szkole odbyły się coroczne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji młodzież miała możliwość wzięcia udziału w konkursach. Jednym z konkursów było wykonanie plakatu pt.: "Jak internet może pomóc mi w rozwijaniu moich pasji i zainteresowań" czy też konkurs na gazetkę  wykonaną w klasach dotycząca tegorocznego hasła przewodniego: " Bezpieczny Internet - Działajmy Razem".

» Światowy Dzień Walki Z Rakiem

4 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem w celu podnoszenia świadomości naszych uczniów dotyczącej profilaktyki.

» Koncert kolęd

10 stycznia o godz. 16.00 odbył się koncert kolęd i pastorałek. Przy blasku świec zabrzmiały radosne i smutne, znane i nieznane melodie o cichej nocy, mizernej stajence, pastuszkach. Swoje umiejętności zaprezentowali soliści i chór ze Szkoły Podstawowej nr 9. Do świątecznego nastroju przybliżyło nas przedstawienie przygotowane przez dzieci z SP 9. Koncert poprowadziły: Maria Dłużyńska i Aleksandra Kleczkowska.

» Wigilia

21 grudnia odbyło się ostatnie, wigilijne spotkanie w naszej szkole. W auli szkolnej zebrali się nauczyciele, uczniowie i rodzice. Były jasełka przygotowane przez uczniów z klasy 3a i 3c. Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia, a potem w klasach były spotkania przy wigilijnym stole, dzielenie się  opłatkiem i prezenty.

» Konkurs

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „PROJEKT OKŁADKI ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

21 grudnia 2018 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na projekt okładki ulubionej książki, zorganizowany przez bibliotekę szkolną w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Komisja w składzie: Małgorzata Zielińska, Daria Sadurska, Monika Cichosz, dokonała oceny prac i przyznała 4 nagrody oraz 2 wyróżnienia:

I miejsce : Violetta Nowakowska, kl. 3c, II miejsce : Natalia Mieżejewska, kl. 3a, III miejsce ex aequo : Aleksandra Kleczkowska, kl. 3a, Wiktoria Zaworska, kl. 3a

Wyróżnienia otrzymały: Julia Dembska, kl.3c, Zuzanna Kitzermann, kl.3c

Konkurs adresowany był do uczniów klas III gimnazjum. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród młodzieży, zachęcanie uczniów do czytania książek, zmotywowanie do korzystania z Biblioteki oraz rozwijanie wyobraźni i zdolności uczniów.