» Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy:
nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy, pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku,
zwolnienia oddechu, nabrania dystansu
do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem
i wspomnieniami.
 Wesołych świąt!

» Wycieczka do Warszawy
14 grudnia wybraliśmy się do Warszawy. Na początku udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik. Następnie zobaczyliśmy piękny świąteczny wystrój stolicy spacerując po Starym Mieście. Na zakończenie dnia udaliśmy się do fabryki bombek "Fogiel", gdzie poznaliśmy tajniki produkcji tych ozdób, a także każdy miał możliwość pomalowania swojej własnej bombki. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

» Doradztwo zawodowe

11 grudnia 2018 roku to dzień zajęć z zakresu doradztwa zawodowego. W tym dniu zajęcia dla uczniów prowadził zaproszony doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Karier w Grudziądzu. Temat zajęć to „Ogólny rynek pracy, wybór zawodu”. Zajęcia miały charakter warsztatów i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie mieli dużo pytań dotyczących wyboru zawodu i szkoły średniej.

» Zdrowo jem więcej wiem

10 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowej Żywności. Hasłem przewodnim było: "Zdrowo jem, więcej wiem". Uczniowie wszystkich klas przygotowywali kolorowe i pełne witamin kanapki. Na zakończenie nastąpiła wspólna degustacja, po której każdy z uczestników otrzymał jabłko. Celem warsztatów było propagowanie wiedzy o zdrowym żywieniu, zachęcanie do zdrowego stylu życia, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie.

» Mikołaj Kopernik

6 grudnia 2018 roku, p. K. Dróbka wraz z uczniami wybrała się na Plac Miłośników Astronomii, aby pod pomnikiem Mikołaja Kopernika, z okazji imienin wielkiego astronoma, złożyć kwiaty. Na zakończenie uroczystości wszystkich częstowano tortem czekoladowym.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.