» Informacja
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 ODBĘDZIE SIĘ 4.09.2017R. O GODZ 8:30 W AULI GIMNAZJUM NR 8. ZAPRASZA DYREKTOR ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE
» CO NAS CZEKA W PAŹDZIERNIKU

» Warsztaty ekologiczne

Dnia 30 września 2016 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne. Poruszane zostały zagadnienia dotyczące konieczności ochrony środowiska naturalnego, a także sposobów segregowania śmieci w gospodarstwie domowym

» Wybory do Młodzieżowej rady Miasta

Dnia 27wrzesnia 2016 r. w godzinach 900 – 1300 w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej rady Miasta w Grudziądzu.

Naszymi kandydatami byli:

• Dominika kołodziejska z klasy II b

• Wojciech Zubrikowski z klasy II b

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Okręgowa Komisja wyborcza nr 8 w składzie:

• Mariya Fedunova – przewodnicząca

• Oliwia Gorczewska

• Martyna zastawna

• Wiktoria Zawadzińska

Wybory w szkole wygrała Dominika Kołodziejska – gratulujemy!

» Warsztaty na temat bezpieczeństwa
Znalezione obrazy dla zapytania bezpieczeństwo
Dnia 26 września 2016 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dla gimnazjalistów pt „Dbam o bezpieczeństwo własne i innych ludzi”.
Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze i udzielania pierwszej pomocy.

Zwycięzcami zostali uczniowie: Mariya Fedunova, Paweł Kirsz, Julia Gończewska. Gratulujemy!

» Zebranie

W dniu 12 września 2016 roku odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami według niżej wymienionego harmonogramu:

• godzina 16.00 – klasy pierwsze,
  • godzina 16.30 – klasy drugie,
  • godzina 17.00 - Rada Rodziców

Zebranie rodziców klas I rozpoczniemy od spotkań w auli szkolnej:

• klasy pierwsze – spotkanie z dyrektorem szkoły, wychowawcami, pedagogiem, psychologiem, wybór trójek klasowych, udział rodziców w planowaniu zadań Statutowych, wybór Rady Rodziców, omówienie zagadnień związanych z dziennikiem elektronicznym,
  • klasy drugie – spotkanie z wychowawcami, wybór trójek klasowych, udział rodziców w planowaniu zadań Statutowych, wybór Rady Rodziców, omówienie zagadnień związanych z dziennikiem elektronicznym, informacje na temat projektów edukacyjnych,
  • klasy trzecie - spotkanie z wychowawcami wybór trójek klasowych, udział rodziców w planowaniu zadań Statutowych, wybór Rady Rodziców, omówienie zagadnień związanych z dziennikiem elektronicznym, informacje dotyczące egzaminu gimnazjalnego.

Serdecznie zapraszamy!

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.