» Informacja
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 ODBĘDZIE SIĘ 4.09.2017R. O GODZ 8:30 W AULI GIMNAZJUM NR 8. ZAPRASZA DYREKTOR ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE
» Szkolna Dyskoteka
W dniu 29 września 2009r. uczniowie Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu bawili się przednio na pierwszej dyskotece roku szkolnego 2009/10. Ci którzy przybyli na dyskotekę zwolnieni byli z odpytywania w następnym dniu.
dyskoteka
» Polki mistrzyniami świata
fularczyk
Nasza absolwentka Magdalena Fularczyk wraz z koleżanką Julią Michalską zdobyły złoty medal wioślarskich mistrzostw świata. Polki wywalczyły go w konkurencji dwójek podwójnych. To pierwszy medal biało-czerwonych w MŚ na poznańskim torze regatowym Malta.

W finałowym wyścigu Polki o 1,64 wyprzedziły brytyjską osadę Anna Bebington - Annabel Vernon oraz o 2,98 Bułgarki Rumianę Nejkową i Miglenę Markową. I choć triumfowały już w klasyfikacji Pucharu Świata, to jest to ich największy sukces w karierze. Stanęły na najwyższym stopniu owinięte w biało-czerwoną flagę. Podczas hymnu w ich oczach pojawiły się łzy.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.