» Ozdoby na Kiermasz Świąteczny
ozdoby1
Do 30 listopada, każda klasa zobowiązana jest do wykonania 15 ozdób świątecznych, które będą sprzedawane podczas szkolnego kiermaszu (ozdoby przekazujemy opiekunowi Samorządu p. Czyścieckiej)
ozdoby2
» Góra Grosza
grosz
W dniach 23.11. - 4.12. włączamy się w akcję Góra Grosza. Każda klasa zbiera pieniądze. Ciekawe, która wygra?? Akcja ma na celu zebranie funduszy na realizacje programów pomagającym dzieciom odseparowanym od rodzin. (zebrane pieniądze przekazujemy p. Czyścieckiej)
» Zbiórka Baterii
bateria
Rozpoczynamy zbiórkę baterii. każdy, kto ma w domu zużyte baterie niech przyniesie do szkoły i odda wychowawcy, który wrzuci do odpowiedniego pojemnika, a Ty otrzymasz uwagę pozytywną.
» Andrzejkowa Dyskoteka
Dnia 24 listopada w godz. 16-19. odbędzie się szkolna dyskoteka. Bilet wstępu - 1zł.
Podczas zabawy odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników zabawy.
Na dyskotekę obowiązuje obuwie z jasną podeszwą.
Wszyscy uczestnicy zabawy zwolnieni są z odpytywania w dniu 25 listopada.
Zapraszamy na współną zabawę
dyskoteka
» Harcerski Patrol Ratowniczy odwiedził naszą szkołę
hpr
W dniu 2.11 (poniedziałek) Naszą Szkołę odwiedził Harcerski Patrol Ratowniczy który przyswoił chociaż w jakimś stopniu jak jak prawidłowo przeprowadzić resuscytację, jak pomóc poszkodowanemu z krwotokiem z nosa, przy omdleniu, złamaniach, zadławieniach i innych sytuacjach, które mogą spotkać w codziennym życiu.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.