» Harcerski Patrol Ratowniczy odwiedził naszą szkołę
hpr
W dniu 2.11 (poniedziałek) Naszą Szkołę odwiedził Harcerski Patrol Ratowniczy który przyswoił chociaż w jakimś stopniu jak jak prawidłowo przeprowadzić resuscytację, jak pomóc poszkodowanemu z krwotokiem z nosa, przy omdleniu, złamaniach, zadławieniach i innych sytuacjach, które mogą spotkać w codziennym życiu.
» Wyniki konkursu promującego Europejski Dzień Języków Obcych (European day of Languages)
dzjezykowob
Konkurs promujący Europejski Dzień Języków Obcych (European Day of Languages) odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu prezentującego Dzień Języków Obcych, który jest obchodzony 26 września.

Plakaty były oceniane w skali od 1 do 6 przez nauczycieli języka angielskiego oraz przez nauczyciela sztuki panią Annę Osicką.
» Uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów
slubowanie
14 października dokładnie w święto nauczycieli, w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Przed ślubowaniem, reprezentanci poszczególnych klas pierwszych wieli udział w konkursie o naszej szkole.
» Dzień Komisji Edukacji Narodowej
dznauczyciela
W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Komisji Edukacji Narodowej, w związku z tym wszyscy uczniowie Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom klas.

W dniu tego wspaniałego święta,
za trudną pracę z nami i okazane serce,
chylimy głowy w ogromnej podzięce.
» Konkurs Szkolny - "Najpiękniejszy jesienny bukiet"
Trwa Szkolny Konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski
pt.: "Najpiękniejszy Jesienny Bukiet".

Zadaniem każdej klasa jest wykonanie jesiennego bukietu wykorzystując do tego dary jesieni, np. ususzone kwiaty, liście itp.

Termin konkursu upływa 23 października br.

Dowiedz się więcej.
konkursbukiet

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.