» Konkurs Wiedzy o Chemii
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie pt: "Chemia niejedno ma imię" zorganizowanym przez Zespół Szkół Rolniczych w Grudziądzu.

Następujące osoby zajeły III miejsce w konkursie chemicznym:
- Karolina Taczyńska III B
- Mateusz Rząca III B

» Konkurs o Harrym Potterze

Dnia 31.03.2010r odbył się konkurs wiedzy o Harrym Potterze.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce - Mateusz Czajkowski kl. III C
II miejsce - Karol Granica kl. III A
III miejsce - Danuta Żurawska kl. III A

» Zmiana terminu warsztatów dla szóstoklasistów

Zmiana terminu warsztatów dla szóstoklasistów

Ze względu na żałobę narodową termin warsztatów zostaje przeniesiony z 17.04.2010r na 24.04.2010r.
Godziny nie ulegają zmianie.

» Uroczysty Apel w związku z tragedią w Smoleńsku
znicz
W dniu 16.04.2010 r. odbyły się uroczyste apele dla poszczególnych klas w związku z tragedią w Smoleńsku. Doniosłemu charakterowi apeli przygrywała klasyczna muzyka, a wszyscy uczniowie by oddać hołd stali.

Galeria Zdjęć z Apelu
» Tragedia w Smoleńsku
W dniu 10 kwietnia 2010 o godzinie 8:56 czasu polskiego, prezydencki samolot lecący na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńckiej, rozbił się ok. 1,5 km od lotniska pod Smoleńskiem. Katastrofy nikt nie przeżył, zgnęło 89 pasażerów i 7 członków załogi. Pasażerami felernego lotu byli m.in. Para Prezydencka, Lech i Maria Kaczyńscy. Ryszard Kaczorowski (ostatni prezydent RP na uchodźstwie), Wicemerszałkowie Sejmu RP: Krzystof Putra, Jerzy Szmajdziński, Krystyna Bochenek. Szef Kancelarii Prezydenta RP - Władysław Stasiak, Szef BBN'u - Aleksander Szczygło, oraz wielu innych ważnych ludzi polityki oraz gości z rodzin katyńskich. Oddajmy hołd tragicznie zmarłym i uczcijmy minutą cziszy te tragiczne zdarzenia.