» Światowy Dzień Walki Z Rakiem

4 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem w celu podnoszenia świadomości naszych uczniów dotyczącej profilaktyki.

» Koncert kolęd

10 stycznia o godz. 16.00 odbył się koncert kolęd i pastorałek. Przy blasku świec zabrzmiały radosne i smutne, znane i nieznane melodie o cichej nocy, mizernej stajence, pastuszkach. Swoje umiejętności zaprezentowali soliści i chór ze Szkoły Podstawowej nr 9. Do świątecznego nastroju przybliżyło nas przedstawienie przygotowane przez dzieci z SP 9. Koncert poprowadziły: Maria Dłużyńska i Aleksandra Kleczkowska.

» Wigilia

21 grudnia odbyło się ostatnie, wigilijne spotkanie w naszej szkole. W auli szkolnej zebrali się nauczyciele, uczniowie i rodzice. Były jasełka przygotowane przez uczniów z klasy 3a i 3c. Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia, a potem w klasach były spotkania przy wigilijnym stole, dzielenie się  opłatkiem i prezenty.

» Konkurs

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „PROJEKT OKŁADKI ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

21 grudnia 2018 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na projekt okładki ulubionej książki, zorganizowany przez bibliotekę szkolną w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Komisja w składzie: Małgorzata Zielińska, Daria Sadurska, Monika Cichosz, dokonała oceny prac i przyznała 4 nagrody oraz 2 wyróżnienia:

I miejsce : Violetta Nowakowska, kl. 3c, II miejsce : Natalia Mieżejewska, kl. 3a, III miejsce ex aequo : Aleksandra Kleczkowska, kl. 3a, Wiktoria Zaworska, kl. 3a

Wyróżnienia otrzymały: Julia Dembska, kl.3c, Zuzanna Kitzermann, kl.3c

Konkurs adresowany był do uczniów klas III gimnazjum. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród młodzieży, zachęcanie uczniów do czytania książek, zmotywowanie do korzystania z Biblioteki oraz rozwijanie wyobraźni i zdolności uczniów.

» WYCIECZKA DO MUZEUM W GRUDZIĄDZU

20 listopada 2018 roku uczniowie wraz z nauczycielem bibliotekarzem udali się do Muzeum w celu zwiedzania nowej wystawy poświęconej Centrum Wyszkolenia Kawalerii w Grudziądzu 1920-1939. Uczniowie mogli podziwiać okazałą kolekcję lanc, szabli i broni używanych przez polskich kawalerzystów, jak też odznaki, puchary, oryginalne mundury kawaleryjskie wraz z ekwipunkiem. W pozostałych salach Muzeum mogli podziwiać sztukę współczesną: obrazy, rzeźby.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.