» Warsztaty w ZSGH

W dniu 18.01.2018 r. wzięliśmy udział w warsztatach " Ser czy Twaróg' w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich.W trakcie których mieliśmy możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w zawodzie Technik Przetwórstwa Mleczarskiego oraz pod okiem nauczycieli i uczniów ZSGH nauczyliśmy się jak zrobić serek topiony.

» Jasełka

Dnia 22 grudnia spotkaliśmy się w auli na szkolnych Jasełkach, a potem w salach na klasowych wigiliach.Towarzyszył nam magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

» Dzień walki z AIDS

1 grudnia 2017 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z HIV/AIDS. Na znak solidarności z osobami chorymi nosiliśmy wykonane przez nas czerwone wstążeczki. Odbył się też konkurs wiedzy z zakresu tematyki HIV/AIDS.  1 miejsce zdobyła Mariya Fedunova, 2 miejsce zajął Kacper Gończewski a 3 miejsce przypadło Dominice Michalskiej i Justynie Sałęgowskiej. Zwycięzcom gratulujemy

» Konkurs plastyczny

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny w ramach programu „Bezpieczna Szkołą”. Uczniowie klas II wykonali plakaty nt. „Bezpieczna droga do szkoły”, a uczniowie klas III – „Bezpieczeństwo w szkole”. Pierwsze miejsce zajęły następujące osoby :  Z. Kitzermann, J. Dembska, A. Pstrągowska, O. Zamyś;lewska  a klasy II c oraz M. Biesiada z klasy II b. Zwycięzcom gratulujemy.

» Teatr w klasie

Sala zamieniła się w scenę, a uczniowie kl. IIa, IIb i IIc zostali aktorami, wystawiając fragmenty "Dziadów cz II" A. Mickiewicza. O naszej pracy świadczą zdjęcia.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.