» Święto

Uczniowie M. Grabowska i Sz. Kempiński wraz z panią K. Dróbka uczestniczyli w uroczystościach patriotycznych pod pomnikiem Żołnierza Polskiego, związanych ze Świętem Konstytucji 3 Maja, gdzie również złożyli wiązankę kwiatów.

» Dzień Autyzmu
W ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, nasze uczennice:
Natalia Mieżejewska. Oliwia Zamyślewska i Zuzanna Kitzermann wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem: "Akceptacja nie ma reguł".
Życzymy powodzenia i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

» Rekolekcje

W dniach 25 - 27 marca w Gimnazjum nr 8 odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne.

» Pamięć Żółnieżom Wyklętym
28.02.2019r. w szkolnej auli uczestniczyliśmy w wykładzie p. doktor nauk humanistycznych Teresy Kaczorowskiej, który poświęcony był m.in. Obławie Augustowskiej z 1945, w związku z przypadającym na 1  marca br. Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

» Walentynki

Dzień 14 lutego upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek. Nie zapomniano o odpowiedniej dekoracji korytarza szkolnego i sal lekcyjnych– wszędzie pojawiły się ozdoby w kształcie serc. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Dodatkową atrakcją okazała się zasada, że czerwony kolor ubrania zwalnia z odpytywania. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się kawiarenka walentynkowa przygotowana w sali matematycznej. Przyjemnie było usiąść przy stoliku, zjeść coś słodkiego i porozmawiać. Radosny nastrój udzielał się wszystkim.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.