» Przedstawienie świąteczne

22 grudnia 2016 roku spotkaliśmy się w szkolnej auli na świątecznym przedstawieniu. W tym roku była to prezentacja projektu edukacyjnego pt.„Dlaczego Boże Narodzenie to najpiękniejsze ze wszystkich świąt?”
Podczas inscenizacji wysłuchaliśmy wierszy i bożonarodzeniowych życzeń – przesłań, przenieśliśmy się do „domku samotnej Babci”, którą w wigilię odwiedza jej ukochany wnuczek oraz uczestniczyliśmy w strojeniu choinki w ozdoby o charakterze symbolicznym.
Wraz ze szkolnym chórem mogliśmy także zaśpiewać kolędy i świąteczne piosenki.

» Co będzie w Grudniu

» Konferencja

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zaprasza do udziału w otwartych spotkaniach organizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, dotyczących reformy edukacji. W Grudziądzu odbędzie się 15 grudnia 2016 roku o godzinie 16.00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Legionów 2

» Zebranie rodziców