» Góra Grosza
grosz
W dniach 23.11. - 4.12. włączamy się w akcję Góra Grosza. Każda klasa zbiera pieniądze. Ciekawe, która wygra?? Akcja ma na celu zebranie funduszy na realizacje programów pomagającym dzieciom odseparowanym od rodzin. (zebrane pieniądze przekazujemy p. Czyścieckiej)
» Zbiórka Baterii
bateria
Rozpoczynamy zbiórkę baterii. każdy, kto ma w domu zużyte baterie niech przyniesie do szkoły i odda wychowawcy, który wrzuci do odpowiedniego pojemnika, a Ty otrzymasz uwagę pozytywną.
» Andrzejkowa Dyskoteka
Dnia 24 listopada w godz. 16-19. odbędzie się szkolna dyskoteka. Bilet wstępu - 1zł.
Podczas zabawy odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników zabawy.
Na dyskotekę obowiązuje obuwie z jasną podeszwą.
Wszyscy uczestnicy zabawy zwolnieni są z odpytywania w dniu 25 listopada.
Zapraszamy na współną zabawę
dyskoteka
» Harcerski Patrol Ratowniczy odwiedził naszą szkołę
hpr
W dniu 2.11 (poniedziałek) Naszą Szkołę odwiedził Harcerski Patrol Ratowniczy który przyswoił chociaż w jakimś stopniu jak jak prawidłowo przeprowadzić resuscytację, jak pomóc poszkodowanemu z krwotokiem z nosa, przy omdleniu, złamaniach, zadławieniach i innych sytuacjach, które mogą spotkać w codziennym życiu.
» Wyniki konkursu promującego Europejski Dzień Języków Obcych (European day of Languages)
dzjezykowob
Konkurs promujący Europejski Dzień Języków Obcych (European Day of Languages) odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu prezentującego Dzień Języków Obcych, który jest obchodzony 26 września.

Plakaty były oceniane w skali od 1 do 6 przez nauczycieli języka angielskiego oraz przez nauczyciela sztuki panią Annę Osicką.