» Dzień Komisji Edukacji Narodowej
dznauczyciela
W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Komisji Edukacji Narodowej, w związku z tym wszyscy uczniowie Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom klas.

W dniu tego wspaniałego święta,
za trudną pracę z nami i okazane serce,
chylimy głowy w ogromnej podzięce.
» Konkurs Szkolny - "Najpiękniejszy jesienny bukiet"
Trwa Szkolny Konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski
pt.: "Najpiękniejszy Jesienny Bukiet".

Zadaniem każdej klasa jest wykonanie jesiennego bukietu wykorzystując do tego dary jesieni, np. ususzone kwiaty, liście itp.

Termin konkursu upływa 23 października br.

Dowiedz się więcej.
konkursbukiet
» Dzień Chłopaka
dzchlopaka
Dzisiaj obchodzimy dzień chłopaka, z tej okazji wszystkie dziewczyny Naszego Gimnazjum życzą wszystkim chłopakom Sto Lat ;)

Śmiej się dużo, ucz się mało,
na klasówkach ściągaj śmiało,
bądź mądrzejszy niż komputer,
szybszy niż japoński skuter.
» Szkolna Dyskoteka
W dniu 29 września 2009r. uczniowie Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu bawili się przednio na pierwszej dyskotece roku szkolnego 2009/10. Ci którzy przybyli na dyskotekę zwolnieni byli z odpytywania w następnym dniu.
dyskoteka
» Polki mistrzyniami świata
fularczyk
Nasza absolwentka Magdalena Fularczyk wraz z koleżanką Julią Michalską zdobyły złoty medal wioślarskich mistrzostw świata. Polki wywalczyły go w konkurencji dwójek podwójnych. To pierwszy medal biało-czerwonych w MŚ na poznańskim torze regatowym Malta.

W finałowym wyścigu Polki o 1,64 wyprzedziły brytyjską osadę Anna Bebington - Annabel Vernon oraz o 2,98 Bułgarki Rumianę Nejkową i Miglenę Markową. I choć triumfowały już w klasyfikacji Pucharu Świata, to jest to ich największy sukces w karierze. Stanęły na najwyższym stopniu owinięte w biało-czerwoną flagę. Podczas hymnu w ich oczach pojawiły się łzy.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.