» Dane szkoły

email: gim8@grudziadz.com.pl

Pedagog/Psycholog

» Światowy Dzień Bez Papierosa
31.05.2019 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Bez Papierosa. W ramach obchodów uczniowie mieli możliwość udziału w konkursach.
» Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Obrona Cywilna”

22 maja w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste wręczanie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Obrona Cywilna”. Uczennice z naszej szkoły Julia Olszewska i Natalia Mieżejewska zajęły II i III miejsce. Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone przez Naczelnika Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego pana Rafała Cywińskiego. Prace uczennic zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

» Spotkanie
Dnia 22 maja wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji Panią nadkomisarz Hanną Hydzik.
Tematem spotkania była „Odpowiedzialność prawna nieletnich za czyny karalne", cyberprzemoc oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

» Wycieczka

W dniach 9 -10 maja udaliśmy się na wycieczkę Gdańska - Władysławowo - Sarbsk. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Centrum Hevelianum w Gdańsku. Następnie udaliśmy się do Władysławowa, gdzie cieszyliśmy się urokami Morza Bałtyckiego. Drugi dzień spędziliśmy w Sea Park w Sarbsku, gdzie mogliśmy podziwiać pokazy foki bałtyckiej, uchatki kalifornijskjiej, kotiki południowo-amerykańskiej. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

» Święto

Uczniowie M. Grabowska i Sz. Kempiński wraz z panią K. Dróbka uczestniczyli w uroczystościach patriotycznych pod pomnikiem Żołnierza Polskiego, związanych ze Świętem Konstytucji 3 Maja, gdzie również złożyli wiązankę kwiatów.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.