» Dane szkoły

email: gim8@grudziadz.com.pl

Pedagog/Psycholog

» Zebranie
Dyrektor Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu serdecznie zaprasza rodziców na zebranie w dniu 20.05.2019 o godz. 16.00.

» Dzień Autyzmu
W ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, nasze uczennice:
Natalia Mieżejewska. Oliwia Zamyślewska i Zuzanna Kitzermann wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem: "Akceptacja nie ma reguł".
Życzymy powodzenia i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

» Rekolekcje

W dniach 25 - 27 marca w Gimnazjum nr 8 odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne.

» Pamięć Żółnieżom Wyklętym
28.02.2019r. w szkolnej auli uczestniczyliśmy w wykładzie p. doktor nauk humanistycznych Teresy Kaczorowskiej, który poświęcony był m.in. Obławie Augustowskiej z 1945, w związku z przypadającym na 1  marca br. Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

» Walentynki

Dzień 14 lutego upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek. Nie zapomniano o odpowiedniej dekoracji korytarza szkolnego i sal lekcyjnych– wszędzie pojawiły się ozdoby w kształcie serc. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Dodatkową atrakcją okazała się zasada, że czerwony kolor ubrania zwalnia z odpytywania. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się kawiarenka walentynkowa przygotowana w sali matematycznej. Przyjemnie było usiąść przy stoliku, zjeść coś słodkiego i porozmawiać. Radosny nastrój udzielał się wszystkim.

» Dzień Bezpiecznego Internetu

7 lutego (czwartek) w naszej szkole odbyły się coroczne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji młodzież miała możliwość wzięcia udziału w konkursach. Jednym z konkursów było wykonanie plakatu pt.: "Jak internet może pomóc mi w rozwijaniu moich pasji i zainteresowań" czy też konkurs na gazetkę  wykonaną w klasach dotycząca tegorocznego hasła przewodniego: " Bezpieczny Internet - Działajmy Razem".

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.