banner
Aktualności

aktualnosci
Galeria

galeria
Wideo

wideo
Plan Zajęć

plan
Kontakt

kontakt
banner
» Projekty edukacyjne
» Dane szkoły
Gimnazjum Nr 8

ul. Legionów 2
86-300 Grudziądz
Telefon:
tel. 56 46 44661
kom. 609 001 571
email: gim8@grudziadz.com.pl

Pedagog/Psycholog
tel. 564644662

» Zamknięcie Gimnazjum
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 oraz likwidacja Gimnazjum nr 8
21 czerwca 2019 roku w auli szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 połączone z podziękowaniem za pracę przez te 20 lat istnienia gimnazjum.
Na uroczystość przybyły wszystkie Panie pełniące funkcję dyrektora, zaproszeni goście, pracownicy administracji i obsługi, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie.
Były podziękowania, kwiaty, rozdanie świadectw oraz część artystyczna wraz z pięknym wokalem. Niestety to było ostatnie zakończenie roku szkolnego tego gimnazjum.
Z dniem 31 sierpnia 2019 roku Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu, na mocy uchwały Urzędu Miasta, zostaje zlikwidowane.

ŻEGNAMY

» Światowy Dzień Bez Papierosa
31.05.2019 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Bez Papierosa. W ramach obchodów uczniowie mieli możliwość udziału w konkursach.
» Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Obrona Cywilna”

22 maja w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste wręczanie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Obrona Cywilna”. Uczennice z naszej szkoły Julia Olszewska i Natalia Mieżejewska zajęły II i III miejsce. Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone przez Naczelnika Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego pana Rafała Cywińskiego. Prace uczennic zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!


» Spotkanie
Dnia 22 maja wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji Panią nadkomisarz Hanną Hydzik.
Tematem spotkania była „Odpowiedzialność prawna nieletnich za czyny karalne", cyberprzemoc oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

» Wycieczka

W dniach 9 -10 maja udaliśmy się na wycieczkę Gdańska - Władysławowo - Sarbsk. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Centrum Hevelianum w Gdańsku. Następnie udaliśmy się do Władysławowa, gdzie cieszyliśmy się urokami Morza Bałtyckiego. Drugi dzień spędziliśmy w Sea Park w Sarbsku, gdzie mogliśmy podziwiać pokazy foki bałtyckiej, uchatki kalifornijskjiej, kotiki południowo-amerykańskiej. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

» Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.